Photoplasticon
english Polski
 Katalog tematyczny    Szukaj zdjęć   Kontakt    Pomoc   Drukuj stronę   Poleć nas
Tematy pomocy
 1. Rejestracja
 2. Licencje w skrócie
 3. Informacje o zdjęciach
 4. Wyszukiwanie zdjęć
 5. Archiwizacja wybranych zdjęć lub "POCZEKALNIA"
 6. Informacje o "MOIM KONCIE"
 7. Zakup zdjęć
 8. Informacje o zamówieniu:
 9. Import/pobranie materiałów
10. Kontakt

a. potwierdzenie zamówienia
b. potwierdzenie zlecenia płatności
c. potwierdzenie realizacji płatności
d. potwierdzenie udostępnienia materiałów (zakupiona fotografia, licencja, faktura)

a. potwierdzenie zamówienia

Po dokonaniu transakcji płatniczych w serwisie PHOTOPLASTICON.COM, system wyśle informacje o przyjęciu zamówienia (z przydzielonym mu numerem identyfikacyjnym) na adres e-mail podany w danych kontaktowych. E-mail zawierać będzie również informacje odnośnie dokonanych zakupów.

b. potwierdzenie zlecenia płatności

Po dokonaniu transakcji płatniczych w serwisie PHOTOPLASTICON.COM, firma obsługująca transakcje finansowe i działająca na rzecz PHOTOPLASTICON.COM prześle na adres e-mail podany w danych kontaktowych zawiadomienie o realizacji zleconej płatności.

Sugestia: prosimy o sprawdzenie poprawności numeru zamówienia, danych płatnika, danych odbiorcy, kwoty transakcji

c. potwierdzenie realizacji płatności

Po otrzymaniu informacji z banku o obciążeniu Waszego rachunku, firma obsługująca transakcje finansowe i działająca na rzecz PHOTOPLASTICON.COM prześle na adres e-mail podany w danych kontaktowych zawiadomienie o zakończeniu zleconej płatności. Status: płatność zakończona.

d. potwierdzenie udostępnienia materiałów

Po otrzymaniu potwierdzenia finalizacji ze strony firmy obsługującej transakcje finansowe i działającej na rzecz PHOTOPLASTICON.COM, na adres e-mail podany w danych kontaktowych zostanie wysłana informacja o zamknięciu zamówienia. Status: zamówienie zakończone.

System witryny Photoplasticon.com automatycznie wygeneruje pliki: faktur, licencji oraz umieści zdjęcia w formacie ...jpg do pobrania z serwisu.

Pliki w formacie ...TIFF, ze względu na swą wagę muszą być indywidualnie umieszczane na serwerze, w związku z tym, potrzebujemy więcej czasu na eksport plików. W momencie udostępnienia ich do pobrania, system wyśle na adres e-mail podany w danych kontaktowych informacje o możliwości importu/pobrania.

W przypadku plików ...jpg i transakcjach z banków współpracujących z firmą obsługującą transakcje internetowe na rzecz PHOTOPLASTICON.COM materiał zdjęciowy powinien być do dyspozycji klienta serwisu PHOTOPLASTICON.COM w przeciągu kilku minut.

Serwis PHOTOPLASTICON.COM, został skonstruowany tak, by zminimalizować okres oczekiwania na produkt, jednakże z przyczyn technologicznych w niektórych przypadkach może on wydłużyć się do kilku godzin lub paru dni.

E-mail: 
Hasło: 
Rejestracja 
Moje konto 
Mój koszyk 
Katalog tematyczny  |  Szukaj zdjęćLicencjaDane teleadresoweRegulaminPolityka prywatności